2018

Jsme mladá, impulzivní a atraktivní společnost. Věděli jsme, že na trhu chybí specialista pro sektor rychlého občerstvení, a to navzdory přibývajícím projektům tohoto typu. Jsme tady, máme chuť, energii a nadšení vytvářet ty nejlepší gastronomické příběhy právě v tomto segmentu.
V tomto roce mně a mým nejbližším kolegům došlo, že nastal čas propojit svět vaření se světem pečení. Zní to jako klišé, ale právě toto se začalo stávat velikým trendem v České republice. Propojit tyto světy je velká výzva, a proto jsme se jí ujali.

2019

2020

Název společnosti bake&bistro již dává smysl a my víme, že nesmíme usnout na vavřínech. Proto jsme vše posunuli ještě o level výš. Sestavili jsme kolem nás pracovní skupinu odborníků, díky které jsme schopni dodat řešení na klíč. Rádi pro Vás vytvoříme Vaše snové bistro, kavárnu, pekařskou prodejnu, profesionální kuchyň či pekařské bistro.

Pro naši práci využíváme ty nejlepší materiály a technologie, obklopujeme se odborníky s více jak 25 letou zkušeností, a to ve spojení s naším nadšením a přístupem je recept na úspěch. S námi bude každé Vaše rozhodnutí správné.

Celou naši práci podtrhává skvělý servisní tým, tým kuchařů a pekařů s pokrytím po celé České republice.